Hilal Cebeci kanser mi? Hilal Cebeci ne kanseri? Toplumsal medyadan fena haberi paylaştı

05.08.2022 17:24 Son Güncelleme: 05.08.2022 17:26 Şarkıları ve toplumsal medya paylaşımları ile magazin gündeminin üst sıralarında yer edinen adlardan önde gelen Hilal Cebeci bu kez fena bir haberi takipçileriyle paylaştı. Cebeci paylaşımında göğsünde bir kitle tespit edildiğini açıkladı.
HİLAL CEBECİ KANSER Mİ, NE KANSERİ?
Müzisyen paylaşımında “Sağ göğsümde kanserli hücre tespit edildi, korkmayın ben oldukça iyiyim, devamlı paylaşım istiyorsun fakat birazcık yoğunum, oldukça başlangıcında yakaladık, ameliyat olacağım, geçip gidecek, üzülmeyin.
Lütfen meme kontrollerinizi dikkatsizlik etmeyin ki, başlangıcında yakalayıp, sıhhatli bir yaşam sürmeniz sağlansın, hepinizi oldukça seviyorum. Her şey süper, tam müziğe geri döneyim derken çıktı, fakat olsun, ben gene size güzel bir şarkı armağan edeceğim. Sizler de benim benzer biçimde tertipli denetim yaptırmalısınız. Üzüleceğinizi biliyorum, paylaşmayacaktım fakat, doktorum benim benzer biçimde oldukça kişiye seslenebilen kişilerin farkındalık sağlamasını önerdi.” İfadelerini kullandı.
Kısa bir süre sonrasında paylaşımını kaldıran Cebeci, “eşim oldukça kızdı paylaşımımı kaldırdım, dostlar ben oldukça iyiyim. Ameliyattan sonrasında her şeyi detaylı anlatırım, sizi de aydınlatırım, hiçbir şey yok, her şey yolunda” dedi.
Hilal Cebeci’nin son hali şaşırttı
 

Son Dakika Haberler