Fortuna Sittard’dan Sneijder sürprizi – Son Dakika Futbol Haberi

Ulusal futbolcular Burak Yılmaz ve Oğuzhan Özyakup’un formasını giydirilmiş olduğu Hollanda ekibi Fortuna Sittard, bir dönem Galatasaray forması da giyen efsaneleşmiş futbolcu Wesley Sneijder’e kulüpte vazife vermek için görüşmelerde bulunuyor.
Voetbal International’da yer edinen habere gore Fortuna Sittard’ın Excelsior ile oynadığı maçı tribünden takip eden Sneijder, kulüp yetkilileri ile bir görüşme gerçekleştirmiş oldu.
Beşiktaş’ın Weghorst planı ortaya çıktı
YENİ PROJEİddialara gore 5-6 kulübün birbiriyle bağlantılı olduğu yeni bir proje başlatmak isteyen Fortuna Sittard, hem takımın bütçesini mühim düzeyde yükseltmeyi hem de kulübün Avrupa futbolunda mühim bir düzeye çıkmasını hedefliyor sadece projenin bilgileri hemen hemen tam olarak netlik kazanmış değil. SNEİJDER SÖZLERİ
Mevzu hakkında açıklamalarda bulunan bir yetkili Sneijder hakkında şu sözleri dile getirdi:
“Projemizi muntazam bir halde oluşturmak için futbolun içinden bir insan ağı oluşturmak istiyoruz. Wesley Sneijder şeklinde biriyle kapılar oldukca daha süratli açılıyor. Wesley, kulüpleri birbirine bağlayacak kişilerden biri olabilir. Fakat ilkin birazcık daha görüşme yapmalıyız. Her şeyi detaylı bir halde tartışmak için tekrardan buraya gelecek. Ondan sonrasında hangi role gelebileceğini göreceğiz.”
BURAK YILMAZ İLE YENİDEN BULUŞABİLİR
2013-2017 seneleri içinde Galatasaray forması giyen ve 175 maçta 45 gol ve 44 asistlik performans gösteren Sneijder, Fortuna Sittard’da vazife alması halinde Sarı-Kırmızılı ekipte ekip arkadaşı olan Burak Yılmaz ile tekrardan beraber emek verme fırsatı yakalayabilir.
(Fanatik)

Son Dakika Haberler